• Vytauto g. 55, Joniškėlis, Pasvalio raj.

Apie mus

Esu, Valdemaras Mackevičius, ketvirtos kartos paminkladirbys. Akmeniu susidomėjau dar vaikystėje, pradėjęs nuo raidžių, portretų kalimo. Laikui bėgant supratau, kad akmens pjaustymas, poliravimas yra kur kas įdomesnis amatas, nes paprastą beformį akmenį galima paversti įvairiausiais kūriniais. Dar studijuodamas universitete apsisprendžiau, kad valdiško darbo nedirbsiu ir iš kart po studijų Joniškėlio miestelyje įkūriau ekspozicinę paminklų ir granitinių uždengimo plokščių aikštelę.

Akmeniui apdirbti naudojame šiuolaikišką akmens apdirbimo techniką ir technologijas: tiltines akmens pjovimo ir trosines formavimo stakles, profesionalią poliravimo įrangą,  smėliasrovę, ploterį –  kompiuterizuotam, lygiam raidžių kalimui. Visa tai mums leidžia greičiau, kokybiškiau, tiksliau apdirbti akmenį, o visą savo laiką skirti įsigilinimui į kiekvieno kliento norus, skiriant individualią konsultaciją ir dėmesį. Kartu rasime geriausią sprendimą kaip amžino poilsio vietą sutvarkyti praktiškai, gražiai ir ilgaamžiškai.

Kodėl verta rinktis mus

  • Paminklus gaminame patys, todėl užtikriname, kad produktai yra kokybiški ir atitinka aukščiausius akmens apdirbimo reikalavimus.
  • Galime pasiūlyti platų paminklų modelių pasirinkimą ir įvairių spalvų granito plokščių.
  • Pilnai pasirūpiname kapavietės sutvarkymu. Patariame, konsultuojame paminklo, plokščių pasirinkimu, betonuojame ir montuojame, įrengiame naujas ir atnaujiname senas kapavietes. Taigi Jums nekils jokių papildomų rūpesčių.
  • Užtikriname, kad darbai bus atlikti sklandžiai ir laiku.
  • Akmenį perkame dideliais kiekiais, todėl galime pasiūlyti palankias kainas. 
  • Naudojame pažangias technologijas ir įrengimus: tiltines pjovimo, trosines akmens formavimo stakles, smėliasrovę raidžių kalimui.
  • Užtikriname darbų kokybę suteikdami garantiją.

Kad sutvarkyta kapavietė liktų vienkartine Jūsų investicija, meistrus rinkitės atsakingai.

Pigesnis kapavietės įrengimas visuomet susijęs su pigesnių ir prastesnių medžiagų naudojimu, žemesne meistrų kvalifikacija ir dažnai garantijų už atliktus darbus nebuvimu.

.

Dažniausiai užduodami klausimai

Teikiame visas paslaugas susijusias su naujos kapavietės įrengimu ar senos atnaujinimu. Daugiausia gaminame ir parduodame paminklus, akmens plokštes, atliekame betonavimo ir montavimo darbus.

Perkant jau pagamintus gaminius, dažniausiai kapavietę sutvarkome per mėnesį laiko. Ypatingais atvejais, galime kapavietę įrengti skubos tvarka. Projektuojant ir gaminant paminklą ar kitas kapavietės įrengimo detales pagal individualų užsakymą, kapavietės įrengimo terminas gali būti ilgesnis, priklausomai nuo projekto sudėtingumo.

Kapavietės įrengimo kaina priklauso nuo vietovės reljefo, kapavietės išmatavimų, įrengimo sudėtingumo, pasirinktų ir sunaudotų medžiagų, kelių dalių išsirinktas paminklas.

Taip, kapavietės pamatai yra įrengiami su sąramomis, nuo kurių laidojant granitines plokštes lengvai galės nukelti ir užkelti duobkasiai.

Taip atsitinka tada, kai brangesnės medžiagos yra pakeičiamos pigesnėmis, kurios ne visada pritaikytos naudojimui mūsų klimato sąlygomis.

Užsisakant kapavietės sutvarkymo paslaugas imamamas avansinis mokestis, o likusi dalis sumokama po darbų pabaigimo. Klientų patogumui darbus galime atlikti ir išsimokėtinai.

Taip, kadangi betoninis pamatas liejamas surišant armatūrą, taip pat didesniam sutvirtinimui naudojame ir armavimo tinklą. Kapo žemių sukritimas neturi stiprios įtakos gelžbetoniniams pamatams. Kartais, įvertinus kapavietės gruntą gali būti gręžiami poliai.

Taip, garantiją suteikiame ir gaminiams, ir paslaugoms.

Uždaryti